Kościół Zielonoświątkowy w Polsce

Oficjalna strona Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

Zbory

Baza adresowa zborów

CHRZEŚCIJAŃSKA SPOŁECZNOŚĆ

ul. Poprzeczna 10

Ząbkowice Śląskie

Okręg: zachodni

www.kz-chsp.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Środa 18:00

Chrześcijańska Wspólnota Ewangelii

ul. Połczyńska 59

Warszawa

Okręg: centralny

www.polczynska.com

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Chrześcijańskie Centrum Arka

ul.Wandy 1

57-300 Kłodzko

Okręg: zachodni

kosciol-zielonoswiatkowy-centrum-arka.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Piątek 17:00 (młodzieżowe)

Kościół dla Ciebie (Bydgoszcz)

Adres Korespondencyjny:

Kościół dla Ciebie

Dąbrówka Nowa 49

86-014 Sicienko

Okręg: pomorski

koscioldlaciebie.pl

Nabożeństwa:

Bydgoski Stadion Miejski (Zawisza), ul. Gdańska 163

Niedziela 10:30

Kościół Dla Miasta Rybnik

ul. Saint Vallier 1

Rybnickie Centrum Kultury

Rybnik

Okręg: południowy

www.kdm.rybnik.pl

Adres korespondencyjny:
Kościół Dla Miasta
ul. Św. Józefa 87A, 44-200 Rybnik

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Kościoł Dla Miasta: Kraków

Hotel Galaxy

ul. Gęsia 22

Kraków

Okręg: południowy

www.koscioldlamiasta.pl/

Adres korespondencyjny:

Kościół Dla Miasta: Kraków

ul. Pędzichów 6

31-152 Kraków

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Kościół Wszystkich Pokoleń

ul. Sportowa 5

Janowice Wielkie

Okręg: zachodni

www.kzjanowice.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Środa 18:00

Placówka KZ w Środzie Śląskiej

ul. Kolejowa 36B Środa Śląska

Środa Śląska

www.kzsrodaslaska.beepworld.pl/

Nabożeństwa:

Niedziela 17:00

Czwartek 18:00 (rozważanie Bożego Słowa)

Wtorek 18:00 (rozważanie w KZ we Wrocławiu

Przyjazny Kościół

al. Wojska Polskiego 478

Malbork

Okręg: pomorski

www.kz.malbork.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Wspólnota Ewangelii

ul. Stalmacha 24G

Skoczów

Okręg: południowy

www.wspolnotaewangelii.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór „Chrystus Dla Wszystkich” w Koninie

Plac Górnika 4

62-510 Konin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Czwartek 18:00

Zbór „DRZEWO ŻYCIA”

ul. Narutowicza 19

Tarnów

Okręg: południowy

www.drzewozycia.org.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 13:30

Zbór „OdNowa” w Częstochowie

Wały Dwernickiego 117/121

(Czestochowski Park Przemysł.-Technologiczny)

Częstochowa

Okręg: południowy

www.kz-odnowa.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór „SŁOWO ŻYCIA”

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Olsztyn, J.Boenigka 12A

Niedziela 11:00

Zbór AGAPE

ul. 10 Lutego 18

Siedlce

www.wierni.org

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór AGAPE

ul. Szaniawskiego 32

Lubartów

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór ANASTASIS

ul. Henryka Pobożnego 7

Legnica

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór ANTIOCHIA

ul. Sępia 2-6

Wrocław

Okręg: zachodni

www.antiochia.pl/

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Wtorek 18:30 (modlitewne)

Zbór ARKA

ul. Daszyńskiego 84A

Zgorzelec

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:0Sroda 17:00 (modlitewne)

Zbór ARKA

ul. Krupnicza 13

Gliwice

Okręg: południowy

www.arka-gliwice.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór ARKA

Olkusz

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Zbór ARKA

Zbór ARKA

Szkoła Muzyczna

ul. Kołlątaja 12,

Jasło

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór ARKA

ul. Dworcowa 18

Rypin

Okręg: pomorski

rypin.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór BETANIA

ul. Stogryna 2

Lwówek Sląski

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 18:00

Zbór BETANIA

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 7

Szczecin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.betania.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Piątek 18:00

Zbór BETANIA

ul. Gliwicka 267

Katowice

Okręg: południowy

www.betania.katowice.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:30

Zbór BETEL

ul. Pszczelna 2

Głubczyce

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór BETEL

ul. Słoneczna 9

Szczecinek

Okręg: zachodnio-wielkopolski

kzszczecinek.forjesus.eu

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór BETEL

ul. Leśna 11

Jaworzno

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór BETEL

ul. Daszyńskiego 75

Ustroń

Okręg: południowy

www.betel.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00

Zbór BETEL

ul. Bojanowskiego 11

Dębica

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór BETEL

ul. Wierzbowa 54

Starachowice

Okręg: wschodni

www.kzbetel.starachowice.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór BETEL

ul. Drzewna 1/11

Aleksandrów Kujawski

Okręg: pomorski

zborbetel.jimdo.com

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 19:00 (modlitewne)

Zbór BETEL

ul. Janikowska 19

Bydgoszcz

Okręg: pomorski

www.betel.com.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:30

Zbór BETEL

ul. Wojska Polskiego 12A

Gołdap

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór BETEL

ul. Powst. Warszawy 33

Kętrzyn

Okręg: północny

kz.ketrzyn.pl/

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór BETEL

ul. Śląska 4

Szczytno

Okręg: północny

www.betelszczytno.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór BETEZDA

ul. Świdnicka 33

Dzierżoniów

Okręg: zachodni

zborbetezda.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Poniedziałek 18:00 (modlitewne)

Czwartek 18:00

Zbór BETEZDA

Dom Studencki JUVENTA ul. Piłsudskiego 13

69-100 Słubice

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.kz-slubice.pl

Nabożeństwa:

Niedziela godz. 12.00

Wtorek 18.00 – rozważania Słowa Bożego

Piątek 18.00 – modlitewne

Zbór BETEZDA

Szkoła Podst. nr 37 (aula)

ul. Rydla 6

Szczecin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.betezda.org.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór BETEZDA

ul. Cecylii 7

Racibórz

Okręg: południowy

www.naszkosciol.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór BETEZDA

Centrum Kultury

ul. Skłodowskiej 26A

Iława

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Poniedziałek 18:00 (modlitewne)

Czwartek 18:00

Zbór BETLEJEM

ul. Kopiec 17

Radomsko

www.radomsko-betlejem.pl

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:30 (modlitewne)

Zbór BETLEJEM

ul. Okrzei 17

Kietrz

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 19:00

Zbór BETLEJEM

ul. Paderewskiego 13

Gubin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór BETLEJEM

ul. Stefana Okrzei 4a

Piła

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.betlejem.pilnet.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Poniedziałek 19:00 (modlitewne)

Czwartek 18:00

Zbór BETLEJEM

ul. Wilcza 8

Wałcz

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór BETLEJEM

ul. Lubomirskiego 7a

Kraków

Okręg: południowy

www.betlejem.krakow.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30 (ul. Reymonta 15, budynek Zespołu Pieśni i Tańca „Krakus”)

Piątek 18:00 (kaplica Betlejem)

Zbór Boża Góra

ul. I Maja 7a

58-370 Boguszow-Gorce

Okręg: zachodni

bozagorakz.jimdo.com

Adres korespondencyjny:
Zbór Boża Góra
ul. Kołłątaja 6
58- 370 Boguszów Gorce

Nabożeństwa:

Niedziela 17:00

Zbór CENTRUM EWANGELII

ul. Mickiewicza 55

Głogów

Okręg: zachodni

www.ceg.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 18:30 (modlitewne)

Zbór CHARISMA

ul. Benicka 37

Krotoszyn

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.krotoszyn-charisma.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór CHARISMA

ul. Krochmalna 24

Lublin

Okręg: wschodni

kzlublin.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Poniedziałek

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór Chrystusa Zbawiciela

ul. Towarowa 3a

Włocławek

Okręg: pomorski

kzwloclawek.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór CHRZEŚCIJAŃSKA SPOŁECZNOŚĆ

ul. Piastowska 2

Brzeg

Okręg: zachodni

www.kz-brzeg.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór DOBRA NOWINA

ul. Kościuszki 38 (Liceum)

Pruszków

Okręg: centralny

pruszkow.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Zbór DOBRA NOWINA

ul. Tyrankiewiczów 1

Bolesławiec

Okręg: zachodni

www.dobranowina.net.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór DOBRA NOWINA

ul. Orzechowa 73

Głogów

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:30

Zbór DOBRA NOWINA

ul. Wschowska 15

Wolsztyn

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.dobranowina.eu

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Czwartek 20:00

Zbór DOBRA NOWINA

ul. Wyzwolenia 21A

Wisła – Nowa Osada

Okręg: południowy

www.kzdobranowina.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Środa 18:00

Zbór DOBRA NOWINA

Aleja Młodości 128/130

Kraśnik

Okręg: wschodni

www.krasnik.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Piątek 18:00

Zbór DOBRA NOWINA

ul. Kraszewskiego 37

Białystok

www.dobranowina.org

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Piątek 18:00

Zbór DOBREGO PASTERZA

ul. Piłsudskiego 33/35

Tomaszów Mazowiecki

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 17:00

Zbór DROGA ŻYCIA

ul. Mazowiecka (dawne koszary)

Kołobrzeg

Okręg: zachodnio-wielkopolski

kzkolobrzeg.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór EBENEZER

ul. Krótka 3

Zawiercie

Okręg: południowy

www.ebenezer.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór EKLEZJA

ul. Zamenhofa 13A

Gdynia

Okręg: pomorski

www.eklezja.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:30 (modlitewne)

Zbór ELIM

ul. Bóżnicza 5

Cieszyn

Okręg: południowy

www.elimcieszyn.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:30

Zbór ELIM

ul. Orkana 4

Nowy Targ

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Piątek 18:00

Zbór ELIM

Rynek 23

Żory

Nabożeństwa:

www.elim.dlawas.pl/

Okręg: południowy

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór EMAUS

ul. Długa 8A

Zielona Góra

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.emaus.zgora.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:00

Czwartek 18:00

Zbór EMAUS

ul. Dąbrowskiego 1A

Rzeszów

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Czwartek 19:30 (modlitewne)

Zbór EMAUS

ul. Kolejowa 6 (Dom Kultury)

Mikołajki

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Czwartek 18:00

Zbór EMMANUEL

ul. Noskowskiego 1A

62-510 Konin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.kz-konin.blogspot.com

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Pon. – Sob.. 19:00 (modlitewne)

Zbór FILADELFIA

ul. Żeromskiego 11

Jawor

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór FILADELFIA

ul. Bankowa 3

Lubań

Okręg: zachodni

www.kz-luban.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór FILADELFIA

ul. Lotnicza 19

Bielsko-Biała

Okręg: południowy

kzbb.org

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór FILADELFIA

al. Wolności 83

Myszków

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 19:00 (modlitwa)

Zbór FILADELFIA

ul. Górna 8

Wodzisław Śląski

Okręg: południowy

www.filadelfia.org.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór GENEZARET

ul. Powstańców 14

Mysłowice

Okręg: południowy

www.genezaret.org

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór HOSANNA

ul. 30-go Stycznia 14A

Gorzów Wielkopolski

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Czwartek 18:00

Sobota 18:00 (uwielbieniowe)

Zbór HOSANNA

Hala sportowa przy ul. Żużlowa 4 (3 piętro)

Częstochowa

Okręg: południowy

www.hosanna.com.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór IMMANUEL

ul. Kilińskiego 24

Łódź

www.immanuel-kzlodz.pl

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór JERUZALEM

ul. Wałbrzyska 15

Kamienna Góra

Okręg: zachodni

www.kzjeruzalem.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór JERUZALEM

ul. 1 Maja 99

Skarżysko-Kamienna

Okręg: wschodni

skarzysko.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Zbór JEZUSA CHRYSTUSA

ul. Kajki 1

11-200 Bartoszyce

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór JEZUSA CHRYSTUSA

ul. Jaracza 4

Węgorzewo

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Czwartek 18:00

Zbór JORDAN

ul. Pszczelna 2

Chrzanów

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór Jordan, Dąbrowa Górnicza

ul. Szosowa 56

Dąbrowa Górnicza

Okręg: południowy

www.jordandg.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00

Zbór KANAAN

ul. Kraszewskiego 4

Namysłów

Okręg: zachodni

www.kanaan-kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór KANAAN

ul. Kościuszki 3

Olesno

Okręg: zachodni

www.kanaan.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór Kraków – Nowa Huta

Osiedle Willowe 29

Kraków

Okręg: południowy

www.kznh.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:30

Zbór LOGOS

ul. S. Bieszczada 9

Krosno

Okręg: wschodni

www.kzkrosno.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

ZBÓR NA MIŁEJ

ul. Miła 7/9

Wrocław

Okręg: zachodni

kzmila.org

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór na Zaciszu

ul. Wyborna 20

Warszawa

Okręg: centralny

www.kosciolnazaciszu.com

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór NADZIEJA

ul. Dworcowa 12

Zdzieszowice

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Zbór NAZARET

ul. Matejki 5

Przemyśl

Okręg: wschodni

nazaretkz.w.interia.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 18:00

Zbór NOWE ŻYCIE

Nabożeństwa:

Teatr RAMPA na Targówku

ul. Kołowa 20

Warszawa

Adres korespondencyjny:

ul. Wyborna 20

03-681 Warszawa

www.nowezycie.waw.pl

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór NOWE ŻYCIE

ul. 9 Maja 2

Nowa Sól

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 18:00

Zbór NOWE ŻYCIE

ul. Nad Białką 2a

Czechowice-Dziedzice

Okręg: południowy

www.czechowice.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Czwartek 18:30

Zbór NOWE ŻYCIE

ul. Młyńska 6a/8

Bytów

Okręg: pomorski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Sobota 19:00 (modlitewne)

Zbór NOWE ŻYCIE

ul. Szymanowskiego 12

Gdańsk

Nabożeństwa:

Okręg: pomorski

nowezycie.gdansk.pl

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór NOWE ŻYCIE

ul. Sienkiewicza 3A

Elbląg

Okręg: północny

www.elblag.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:30

Zbór OAZA

ul. Tatarska 5

Lublin

Okręg: wschodni

koscioloaza.org

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Środa 18:00

Zbór OAZA MIŁOŚCI

ul. Kościelna 1

Jastrzębie Zdrój

Okręg: południowy

kzjastrzebie.org

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Piątek 18:00

Zbór OSTOJA

ul. Wróblewskiego 26

Opole

Okręg: zachodni

ostoja-opole.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór POJEDNANIE

ul. Lubelska 74

Międzyrzec Podlaski

Okręg: wschodni

pojednanie.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Poniedziałek 19:00 (modlitewne)

Zbór POJEDNANIE

ul. Skalskiego 15

Pruszcz Gdański

Okręg: pomorski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Zbór SALEM

ul. Niepodległości 21A

Strzegom

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór SALEM

Rynek Główny 7

Oświęcim

Okręg: południowy

www.nasz-salem.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór SAMARIA

ul. Plantowa 2

Człuchów

Okręg: pomorski

kzczluchow.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Wtorek 18:00

Zbór SAMARYTANIN

ul. Boleslawska 23

Klucze

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór SKAŁA

ul. Sądowa 5

42-700 Lubliniec

Okręg: południowy

www.skała.eu

Nabożeństwa:

Niedziela godz. 10.00

Środa godz. 18.30

ZBÓR STOŁECZNY

ul. Sienna 68/70

Warszawa

www.sienna.kz.pl

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00 i 12:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór ŚWIĘTEGO DUCHA

ul. Nowe Miasto 3

Bytom Odrzański

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór SYLOE

ul. Kolejowa 40A

Prudnik

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór SYLOE

ul. Sportowa 1 (PZM)

Pyrzyce

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 16:00

Zbór SYLOE

ul. Biecka 34

Gorlice

Okręg: południowy

www.kzgorlice.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Codziennie 19:00 (modlitwa)

Zbór SYLOE

ul. Okrężna 5

Skawina

Okręg: południowy

www.blizejjezusa.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór SYLOE

ul. Biała Wisełka 22a

Wisła-Czarne

Okręg: południowy

wisla-czarne.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór SYLOE

os.Rąbin

ul.Wojska Polskiego 33

88-100 Inowrocław

Okręg: pomorski

www.inodlaboga.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Zbór SYLOE

ul. Przemysłowa 7

Morąg

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00

Czwartek 18:00

Okręg: północny

Zbór SZALOM

ul. Wojska Polskiego 139

Świecie

adres do korespondencji:
ul. Piłsudskiego 5/45
86-105 Świecie

Okręg: pomorski

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór SŁOWO POJEDNANIA

ul. Obrońców 23

Olsztyn

Okręg: północny

www.twojaprzystan.pl

Nabożeństwa:

Olsztyn, ul. Pstrowskiego 34
(Osiedle Mazurskie)

Niedziela 11:00

Zbór SŁOWO ŻYCIA

ul. Budowlanych 14

Głogów

Okręg: zachodni

www.slowozycia.eu

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Środa 18:30

Zbór SŁOWO ŻYCIA

Szkoła Muzyczna

ul. Ogrodowa 7

Krzeszowice

Okręg: południowy

www.slowozycia.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór SŁOWO ŻYCIA

ul. Pionierów 6 II p.

Biskupiec

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór SŁOWO ŻYCIA

Dmowskiego 1E (1 piętro)

Łomża

Okręg: północny

www.kosciolslowozycia.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:30

Zbór w Andrychowie

ul. Krakowska 90

34-120 Andrychów

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Środa 17:00

Zbór w Będzinie

ul. Sienkiewicza 31

Będzin

Okręg: południowy

www.kz.bedzin.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór w Białogardzie

ul. Wileńska 6

Białogard

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Białopolu

ul. Chełmska 24

Białopole

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 18:00

Zbór w Białopolu

ul. Chełmska 24

Białopole

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Białowieży

ul. Waszkiewicza 83

Białowieża

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Białymstoku

ul. Kozłowa 4

Klub Osiedlowy „Miraż”

Białystok

Okręg: północny

www.kz.bialystok.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Bielawie

ul. Kopernika 17

Bielawa

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 12:00

Piątek 18:00

Zbór w Bielsku Podlaskim

ul. 11 Listopada 10 (Dom Kultury)

Bielsk Podlaski

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Niedziela 18:00 (modlitewne)

Środa 18:00

Sobota 16:00

Zbór w Bogatyni

ul. II Armii WP 1 (BOK)

Bogatynia

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór w Broczynie

ul. Chrobrego 6 (MDK), Miastko

Broczyna

Okręg: pomorski

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 18:00

Zbór w Brodnicy

Proszę dzwonić na numer: 535-600-320

ul. Przykop 53

87-300 Brodnica

Hotel STORK (sala konferencyjna II piętro)

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Grupa domowa:

Brodnica, Drużyny i Świedziebnia (Piątek)

Wąbrzeźno (Czwartek)

Szczegółowa informacja pod numerem telefonu 535600320

Zbór w Brylińcach

Brylińce 53

Brylińce

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Brzeżawie

Brzeżawa 26

Brzeżawa

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Busku Zdroju

AKS

ul. Kusocińskiego 1

Busko Zdrój

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00

Zbór w Chełmie

ul. ul. Lwowska 72E

Chełm

Okręg: wschodni

www.domnaskale.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór w Chełmnie

ul. Słoneczna 4

Chełmno

Okręg: pomorski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00 (na ul. 22 Stycznia 50)

Piątek 17:30 ( na ul. Słonecznej 4)

Zbór w Chodzieży

ul. Kilińskiego 9

Chodzież

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.kzchodziez.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 19:00

Czwartek 18:00

Zbór w Chojnicach

ul. Wysoka 66

Chojnice

Okręg: pomorski

www.bogjestdobry.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Czwartek 18:30

Zbór w Dubiczach Cerkiewnych

ul. Główna 112

Dubicze Cerkiewne

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Gdańsku

ul. Menonitów 2A

Gdańsk

Okręg: pomorski

www.kzgdansk.org

Nabożeństwa:

Niedziela 9:00 i 11:30

Środa 18:30

Zbór w Gdyni

ul. Karnkowskiego 1

Gdynia

Okręg: pomorski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór w Giżycku

ul. Suwalska 21

Giżycko

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Goleniowie

Goleniowski Dom Kultury

parter „Sala Baletowa”

ul. J. Słowackiego 1

72-100 Goleniów

Okręg: zachodnio-wielkopolski

goleniow.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór w Grudziądzu

ul. Kosynierów Gdyńskich 16

Grudziądz

Okręg: pomorski

www.grudziadz.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 17:00

Zbór w Gryfinie

ul. Pionierów 9

Gryfino

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Gryfowie Śląskim

ul. Parkowa 1

Gryfów Śląski

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Hajnówce

ul. Warszawska 98

Hajnówka

Okręg: północny

www.kzhajnowka.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Hażlach

ul. Akacjowa 17

Hażlach

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Hniszowie

Hniszów 54A

Hniszów

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Zbór w Jarocinie

ul. Ceglana 1B

Jarocin

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 17:00 (modlitewne)

Zbór w Jarosławiu

ul. 29-go Listopada 8

Jarosław

Okręg: wschodni

www.kzjaroslaw.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Jeleniej Górze

ul. Wolności 32

Jelenia Góra

Okręg: zachodni

www.kzjgora.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00

Zbór w Kaliszu

ul. Stawiszyńska 8

Kalisz

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór w Kędzierzynie-Koźlu

ul. Racławicka 5

Kędzierzyn-Koźle

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00

Zbór w Kluczborku

ul. Sybiraków 4

Kluczbork

Okręg: zachodni

www.kzkluczbork.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Konstantynowie Łódzkim

ul. Moniuszki 1

Konstantynów Łódzki

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Kościerzynie

ul. Rynek 14

Kościerzyna

Okręg: pomorski

koscioldlakazdego.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Kostrzynie

ul. Mickiewicza 5

Kostrzyn nad Odrą

Okręg: zachodnio-wielkopolski

miastoswiatlosci.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Koszalinie

ul. Jutrzenki 5

Koszalin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

koszalin.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Kożuchowie

ul. Klasztorna 10

Kożuchów

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Zbór w Krynicy Zdroju

Al. 1000 Lecia 43

Krynica Zdrój

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 17:00

Zbór w Krzyżu Wielkopolskim

ul. Staszica 21/1

64-761 Krzyż Wlkp.

Okręg: zachodnio-wielkopolski

krzyz-kz.pl

Nabożeństwa:

(lokal przy ul. Wojska Polskiego 24,drugie piętro, Krzyż Wlkp.)

Niedziela 11:00

Zbór w Kudowie Zdroju

ul. Zdrojowa 41

Kudowa Zdrój

Okręg: zachodni

www.kz-kudowa.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Środa 18:00

Zbór w Kutnie

ul. Grunwaldzka 5

Kutno

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00, 11:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Kwidzynie

ul. Kościuszki 49

Kwidzyn

Okręg: pomorski

kzkwidzyn.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Lesznie

ul. Grunwaldzka 121

64-100 Leszno

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.kzleszno.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Lubinie

ul. Leśna 6

Lubin

Okręg: zachodni

patmos777.wix.com/kosciol-lubin

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Miastku

ul. Dworcowa 30

Miastko

Okręg: pomorski

www.kzmiastko.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Mielcu

ul. Reja 1

Mielec

Okręg: wschodni

mielec.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Mrągowie

ul. Spacerowa 2a

Mrągowo

Okręg: północny

www.kzmragowo.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Nowej Soli

ul. Wyspiańskiego 13

Nowa Sól

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.nowasol.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Środa 18:00

Zbór w Nowosadach

Nowosady 158

Nowosady

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Piątek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Nowym Dworze Gdańskim

Plac Wolności 5a (Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej)

Nowy Dwór Gdański

Okręg: pomorski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Nowym Sączu

Klub Os. „Piast”

ul. Nawojowska 3

Nowy Sącz

Okręg: południowy

www.kzns.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Nysie

ul. Chodowieckiego 2

Nysa

Okręg: zachodni

www.kznysa.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 17:30 (modlitewne)

Zbór w Obornikach Wlkp.

ul. Zamkowa 6

64-600 Oborniki Wlkp.

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00 nabożeństwo główne

Środa 18:00 nabożeństwo nauczające

piątek 20:00 modlitewne

Zbór w Oleśnicy

ul. Łużycka 22

Oleśnica

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Ostrowie Wlkp.

ul. Kaliska 23

Ostrów Wielkopolski

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Ostrołęce

ul. Kilińskiego 43 (Ip.)

Ostrołęka

www.ostroleka.kz.pl

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:15

Zbór w Oławie

Oława

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00 (ulica 11 Listopada 27)

Środa 18:00 (ulica Chrobrego 64E/2)

Zbór w Pabianicach

ul. Konopna 26

Pabianice

Okręg: centralny

www.pabianice.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Zbór w Parczewie

ul. Kościelna 58a

Parczew

Okręg: wschodni

od-nowa.org

Nabożeństwa:

Niedziela 9:00

Środa 18:00

Punkt misyjny Pieszowola 32:

Wtorek 18:00

Zbór w Pasłęku

ul. Konopnickiej 7

Pasłęk

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 17:00

Czwartek 17:00

Zbór w Pieszycach

ul. Kopernika 22b

58-250 Pieszyce

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Piotrkowie Trybunalskim

ul. Sieradzka 8/16A

Piotrków Trybunalski

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela – wspólne nabożeństwo w zborze w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 11:00

Wtorek 18:00 (grupy domowe, tel. kontaktowy 608687727)

Zbór w Piszu

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Pisz

ul. 1 Maja 3a

Okręg: północny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Policach

ul. Polna 9

Police

Okręg: zachodnio-wielkopolski

police.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Poniedziałek 18:00 (modlitewne)

Środa 18:00

Zbór w Poznaniu

ul. Grunwaldzka 55

Poznań

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.poznan.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór w Siedliszczach

ul. Marynin 54

Siedliszcze n/W

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Siedliszczach

Siedliszcze 103

Siedliszcze

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Sobótce

ul. Słoneczna 13

Sobótka

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Stalowej Woli

ul. Rozwadowska 6

Stalowa Wola

Okręg: wschodni

stalowawola.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór w Stargardzie Szczecińskim

ul. Robotnicza 11/2

Stargard Szczeciński

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00 (modlitewne)

Zbór w Sulechowie

ul. Jana Pawła II nr 17

Sulechów

Okręg: zachodnio-wielkopolski

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Suwałkach

ul. Kościuszki 44

Suwałki

Okręg: północny

www.kz.suwalki.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Świdnicy Śląskiej

ul. Muzealna 1

Świdnica Śląska

Okręg: zachodni

nextgeneration.swidnica.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:00 i 11:00

Środa 18:00

Zbór w Świdwinie

ul. Drawska 26

Świdwin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.zbor.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór w Świebodzicach

ul. Wiejska 24

Świebodzice

Okręg: zachodni

www.kzswiebodzice.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Świebodzinie

ul. Kolejowa 12B

Świebodzin

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.kzswieb.eu

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Zbór w Szprotawie

ul. Niepodległości 15/20 II p.

Szprotawa

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Piątek 20:00 (modlitewne)

Zbór w Słupsku

ul. Długosza 24

Słupsk

Okręg: pomorski

www.kz.slupsk.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Środa 18:00

Piątek 18:00 – modlitewne

Zbór w Tarnowskich Górach

Generała Władysława Andersa 61

42-600 Tarnowskie Góry

Okręg: południowy

kztg.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Poniedziałek 19:00 (modlitewne)

Środa 18:00

Piątek 17:30 – młodzieżowe

Zbór w Tczewie

ul. Chopina 35

Tczew

Okręg: pomorski

www.kztczew.pl

Nabożeństwa:

Niedziela godz. 9.30 i 11.30

Spotkania modlitewne:

Środa 19:00

Wtorki i Czwartki godz. 8.30

Zbór w Terespolu

ul. Andrzejuka 13

Terespol

Okręg: wschodni

www.kosciolwterespolu.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Czwartek 18:00 (modlitewne)

Piątek 18:00

Zbór w Tomaszowie Lubelskim

ul. Wyspiańskiego 4 (Świetlica ZNP)

Tomaszów Lubelski

Okręg: wschodni

www.tl.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:30

Zbór w Toruniu

ul Marii Curie-Skłodowskiej 65

na terenie S.A.Tofama

Toruń

Okręg: pomorski

www.kosciolwtoruniu.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Poniedziałek 20:00 (modlitewne)

Piątek 18:30 (młodzieżowe)

Zbór w Trzciance

ul. 27 Stycznia 27

Trzcianka

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.trzcianka.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 17:30 (modlitewne)

Zbór w Tychach

Al. Jana Pawła II 10

Tychy

Okręg: południowy

kztychy.org

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór w Ustce

ul. Leśna 2

Ustka

Okręg: pomorski

www.kz.ustka.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 – modlitewne

Piątek 18:30

Zbór w Wałbrzychu

ul. Ruchu Oporu 2

Wałbrzych

Okręg: zachodni

kz-walbrzych.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór w Wejherowie

Centrum Handlowe NANICE

ul. Judyckiego 11

Wejherowo

Okręg: pomorski

kzwejherowo.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:30

Środa 18:00

Zbór w Wierzbicy Dolnej

Wierzbica Dolna 28B

Wierzbica Dolna

Okręg: zachodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00

Sobota 8:00 (modlitewne)

Zbór w Wołczynie

ul. Młyńska 14

Wołczyn

Okręg: zachodni

wolczyndlajezusa.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Zbór w Żaganiu „Zwycięstwo Krzyża”

Plac Królowej Jadwigi 6

Żagań

Okręg: zachodnio-wielkopolski

www.kzzagan.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Piątek 18:00 (modlitwa)

Zbór w Zakopanem

Zakopane

Okręg: południowy

Nabożeństwa:

Zbór w Zamościu

ul. Gminna 32 (Przedszkole)

Zamość

Okręg: wschodni

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Czwartek 18:00

Zbór w Żarach

ul. Podchorążych 14a

Żary

Okręg: zachodnio-wielkopolski

zary.kz.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Zbór w Żyrardowie

ul. 1 Maja 23B

Żyrardów

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 11:00

Piątek 19:00

Zbór w Żywcu

Aleja Piłsudskiego 11

Żywiec

Okręg: południowy

kzzywiec.org

Nabożeństwa:

Niedziela 9:30

Środa 18:00

Zbór w Łodzi

ul. Jaracza 95/97

90-244 Łódź

www.lodz.kz.pl

Okręg: centralny

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Zbór we Fromborku

ul. Elbląska 5

Frombork

Okręg: północny

www.parakletos.pl/

Nabożeństwa:

Niedziela 10:10

Czwartek 17:00

Zbór ZIARNO NADZIEI

ul. Młynarska 21

Lębork

Okręg: pomorski

www.kzlebork.pl

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Wtorek 18:00 (modlitewne)

Zbór ZWIASTUN

ul. Wyspiańskiego 3 (ŚDK)

Tarnobrzeg

Okręg: wschodni

www.tarnobrzeg.kz.pl/

Nabożeństwa:

Niedziela 10:00

Środa 18:00

Kościół Zielonoświątkowy

ul. Sienna 68/70

00-825 Warszawa

e-mail NRK: nrk@kz.pl

e-mail sekretariat: sekretariat@kz.pl

Telefony:

tel. (022) 624 85 75

tel./fax (022) 595 18 20

Konto bankowe

Naczelna Rada Kościoła

BZ WBK SA 10 O/Warszawa

87 1090 2574 0000 0006 4400 1241

© Kościół Zielonoświątkowy w Polsce 1999-2014 | Powered by WordPress