Seminarium Teologiczne w Ustroniu ogłasza nabór na lata 2020-2022.

Jeśli pragniesz pogłębić swoje poznanie Boga i Jego Słowa, umocnić relację z Bogiem, stać się bardziej użytecznym i owocnym w służbie dla Pana to serdecznie zapraszamy Cię do nauki w Seminarium.
Nasze Seminarium ukończyło już ponad 400 absolwentów. Wielu z nich służy Kościołowi Pana Jezusa Chrystusa, jako: kaznodzieje, ewangeliści, pastorzy, starsi, liderzy młodzieżowi oraz nauczyciele szkółki niedzielnej.
Wspólne społeczności w czasie spotkań seminaryjnych, dyskusje, wykłady i ćwiczenia sprawiają, że nasi studenci nie tylko zdobywają wiedzę biblijną i teologiczną, ale także inwestują w swój duchowy rozwój.

Przyjęcia do Seminarium odbędą się 27 lutego 2020 r. od godz. 8:00 do godz. 10:00 w siedzibie Seminarium: Kościół Zielonoświątkowy – Zbór „Betel” – Ustroń, ul. Daszyńskiego 75.

Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki w Seminarium w 2020 r. prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami nt. nauki w seminarium i zasadami naboru oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line, które znajdują się pod adresem: http://st.kz.pl/rekrutacja