Zapraszamy serdecznie na Konferencję Momentum! Jest to czas na dobre wykłady i warsztaty, relacje i integrację młodych ludzi z całej Polski. To wydarzenie jest znane z niesamowitej Bożej obecności podczas sesji głównych, koncertu na kołobrzeskiej plaży oraz aktywnego odpoczynku!

DLA KOGO
Konferencja Momentum skierowana jest do młodzieży w wieku 15+ (zgłoszenia osób młodszych są rozpatrywane indywidualnie). Wśród nas spotkasz licealistów, studentów i młodych dorosłych.
Zapraszamy osoby indywidualne, grupy młodzieżowe, całe wspólnoty.

TERMIN I LOKALIZACJA
15-20 lipca 2019
 (poniedziałek 20:00- sobota 13:00)
Hala Widowiskowo – Sportowa Milenium przy ulicy Łopuskiego 38 w Kołobrzegu
Wszystkie punkty noclegowe znajdują się w pobliżu Hali Milenium. Nocleg w ramach rejestracji zakłada spanie na własnych karimatach bądź materacach.

REJESTRACJA: http://konferencjamomentum.pl/

Do 31 maja 2019
+ NOCLEG           209 zł
BEZ NOCLEGU  159 zł
Od 1 czerwca 2019
+ NOCLEG           249 zł
BEZ NOCLEGU  199 zł

Istnieje również możliwość nabycia na miejscu biletowanych wejściówek na pojedyncze sesje w cenie 20 zł.

#FULLNESS WSZYSTKO W NIM – to tegoroczne hasło!
Ciągle czegoś szukamy, stale biegniemy do przodu, wołając o spełnienie i poczucie satysfakcji. Zapominamy o prostej prawdzie: wszystko mamy w Nim, czyli w Chrystusie! Fullness, czyli PEŁNIA. To właśnie jej poświęcimy tegoroczne sesje Konferencji Momentum. Nie musisz szukać gdzieś daleko. W NIM jest pełnia: uzdrowienia, przebaczenia, sensu, radości i pokoju. Odnajdź w Bogu swoje #FULLNESS!

Zapraszamy po więcej informacji na fanpage oraz stronę www.