Seminarium Teologiczne w Ustroniu ogłasza nabór na lata 2022-2024

Jeśli pragniesz pogłębić swoje poznanie Boga i Jego Słowa, umocnić relację z Bogiem, stać się bardziej użytecznym i owocnym w służbie dla Pana – to serdecznie zapraszamy Cię do nauki w Seminarium.

Przyjęcia do Seminarium odbędą się 03 marca 2022 r. od godz. 8:00 do godz. 10:00 w siedzibie Seminarium (Ustroń, ul. Daszyńskiego 75). Osoby, które złożą wymagane dokumenty pozostaną na wykładach seminaryjnych w dniach: 03 – 05 marca 2022 r.

Nauka w Seminarium trwa dwa lata i podzielona jest na cztery semestry. W każdym semestrze odbywają się dwa spotkania trwające trzy dni (od czwartku do soboty). Spotkania seminaryjne odbywają się w miesiącach: marzec, maj, wrzesień, listopad.

Ofiara za naukę w Seminarium wynosi 450 zł. za semestr (obejmuje opłaty za noclegi, wyżywienie i koszty administracyjne). Ofiara za korzystanie z biblioteki wynosi 50 zł – płatna jednorazowo.

Prosimy o wypełnienie formularza on-line (kz.pl/ankieta.pdf) oraz przesłanie ankiety na adres:

Seminarium Teologiczne w Ustroniu
ul. Daszyńskiego 75
43-450 Ustroń

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
606 336 912 – 503 769 057 – 507 402 067

 

W Seminarium, w przyjaznej atmosferze, wśród takich samych pasjonatów Biblii jak Ty, usystematyzujesz i pogłębisz swojq znajomość Słowa Bożego i nauczysz się jak według niego żyć. Pastorzy znajq odpowiedzi na wszelkie nurtujqce Cię pytania i co najważniejsze – pełni zrozumienia zawsze znajdq dla Ciebie czas. Naprawdę warto zainwestować w siebie, aby naszym życiem oddać Bogu chwałę.
Małgosia

Jeśli zaufałeś Bogu i chciałbyś wiedzieć więcej na Jego temat to Seminarium Teologiczne w Ustroniu jest odpowiednim miejscem do tego, aby tę wiedzę zdobyć. Niesamowitą atmosferę tworzą podczas wykladów dobrzy nauczyciele, wykładowcy i przyjaciele. Wspaniałe jedzenie niech będzie dla Ciebie dodatkową zachętą. Ja trafiłem tu z polecenia i polecam to miejsce też Tobie.
Sławek