ZOOM+ to konferencja dla wszystkich chrześcijan, którzy pragną odkrywać Boże powołanie, przygotowywać się do efektywnej służby i poszerzać duchowe horyzonty, poznając dynamikę rozwoju i wyzwania współczesnego Kościoła w Polsce i na świecie. To majówka w Warszawie, pełna inspirujących spotkań, rozmów, modlitwy i uwielbienia.

Szczególnie ważni w naszej czterodniowej konferencji są dla nas mówcy – misjonarze, pastorzy i liderzy służb z całego świata. Właśnie w trakcie ZOOM+ będziemy mogli czerpać inspirację i praktyczną wiedzę, poznając świadectwo ich życia dla Chrystusa i ludzi.

Nasi goście to m.in.:
  • Gabby Markus, pochodzący z Nowej Gwinei misjonarz, prowadzący w ramach Operation Mobilisation działalność ewangelizacyjną i dobroczynną w Grecji;
  • Avi Snyder, Żyd Mesjanistyczny i lider służby Jews For Jesus, od dziesiątek lat głoszący Dobrą Nowinę o Jezusie Żydon w Europie i USA; Radosław Siewniak, prezes Stowarzyszenia Do Źródła, aktualnie pracujący i dzielący się Ewangelią z muzułmanami na Bliskim Wschodzie;
  • bp Winnie Owiti z Kenii, pełna energii przywódczyni Kościoła Głos Zbawienia prowadząca sierocińce i szkoły dla setek dzieci;
  • ks. Leszek Czyż, wieloletni organizator Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie; pastor Mateusz Jakubowski z Polkowic, zaangażowany w służbę apologetyczną na portalu Myślę Więc Wierzę i wielu innych, równie interesujących gości z Polski i świata.

Spotkanie z bogatą rzeczywistością globalnego Kościoła odbędzie się w ramach kreatywnie zorganizowanych, dynamicznych warsztatów, seminariów i sesji. W trakcie trwania konferencji towarzyszyć nam będzie także Globalna Wioska, czyli przestrzeń wystawiennicza, dająca możliwość osobistego spotkania z ludźmi, którzy na co dzień żyją Ewangelią w swoich społecznościach i na krańcach ziemi. Kino, koncerty i eksperymentalne elementy programu dopełniają doświadczenia ZOOM+.

Pragniemy, by czas ten był przy tym spędzony w społeczności z Bogiem, którego będziemy mogli wspólnie uwielbiać, słuchać, a także przyjmować Jego powołanie dla nas.

Chcielibyśmy najgoręcej zaprosić wszystkie zainteresowane osoby z całej Polski w każdym wieku (poprzednie edycje zgromadziły uczestników z 90 miast i miejscowości). Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zoom.org.pl , na której zamieściliśmy szczegółowy program konferencji.

Zobacz program, poznaj naszych gości i zarejestruj się na: www.zoom.org.pl 
Filmik promocyjny: 
https://www.youtube.com/watch?v=ebKr4ipA17c 
Strona na Facebooku: 
https://www.facebook.com/konferencjazoom 
Wydarzenie na Facebooku: 
https://www.facebook.com/events/391696198309063/ 
Zdjęcia z poprzedniego 
ZOOMu
https://www.facebook.com/pg/konferencjazoom/photos/?tab=albums

Do zobaczenia w Warszawie!

Konferencja ZOOM+2019
2-5 maja 2019
czwartek, g. 16:00 – niedziela, g. 14:00
Warszawa
, ul. Sienna 68/70